UNP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
UNP

United Nietzschean Prides
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 EXISTING

Goto down 
AutorZpráva
Darth Revan
Emperor
Emperor
Darth Revan


Poeet p?íspivku : 94
Age : 36
Registration date : 14. 05. 08

EXISTING Empty
PříspěvekPředmět: EXISTING   EXISTING EmptyFri May 30, 2008 1:26 pm

Existing napsal:

No nazdar,nebudu předstírat,že neni škoda těch 70 battleshipů,ale celkem hezká bitva to byla,mě šlo čistě jenom o

to někam ty lodě poslat,stejně už s ogame končim,ale moc rád se pobavim těma bitevníma zprávama,který budu mít tak

přibližně za hoďku,protože sem všechny planety pod útokem vyprázdnil a obraný zař.,který by bylo eventuelně zničeno

tam taky nemam.A jestli si myslíš,že si účet pravidelně nekontroluju a seš takovej king,že poučuješ,jak sem

zbytečně přišel o deu.,tak pak nechápu,proč děláš stejnou chybu ty profesore.Ale jen pokračuj,mě to neuškodí a

aspoň se pobavim.Měj se a pozdravuj to tvoje štěstíčko.PS:Trapnější jméno acc. jsem zatím na tomhle vesmíru

neviděl.


***ODVOLAL JSEM UTOKY ANIZ BYCH VEDEL O TE JEHO ZPRAVE***
(všiml jsem si aktivity a sondy potvrdily FS)


Existing napsal:

Proč si to odvolal,prdel by byla.A pak,kdo tady přichází o deu.ty kingu.......

Darth Revan napsal:

Zdravím,

No, tak vezmu to asi popořadě...

Zaprvé jsem rád, že uznáváš, že je jich škoda - akorát sis nebezpečí ninji uvědomil trochu pozdě (a stejně jsi tomu

mohl snadno zabránit)...
Vysvětlení, že to nemáš kam poslat by neuspělo u dětí ve školce, tak pokud nemáš jejich duševní úroveň, tak vymysli

něco lepšího...
Zasedl sis na mnohonásobně krát slabšího hráče, který se nemohl bránit, což nesnáším...
A kecy, že stejně končíš jsou to nejprovalenější, co jsem slyšel - každý má na to machrovat a v momentě kdy narazí

na silnějšího utéct... :-D
Doufám ale, že tvoje aliance ti za tvé činy dobře poděkuje - zatáhl jsi jí do velice nezáviděníhodné situace.... :

-)

http://board.ogame.cz/thread.php?threadid=9712

Zadruhé sis jistě všimnul, že zatímco já jsem útočil na tvoje kolonie jenom potřebnou silou, ty jsi tam jako cvok

vrhal všechno... Wink
Takže zatímco ty jsi zbytečně promrhal deu pro pohánění 80 destroyerů nebo BS, já jsem tam poslal 5 BC a nějaké

transporty (tedy spotřeba zanedbatelná - v řádu cca několika tisíc deuteria, což se mi za hodinu několikrát

vytěží)...

Zatřetí si nemysli, že si to nehlídám proti ninje - trochu problém je, když máš všechny planety v jednom systému,

takže nejde zamaskovat ninju... Smile

Zactvrté jsem už vysvětloval, že já žádný king nejsem...
...jenom si na rozdíl od tebe umím spočítat, kolik lodí je na daný boj potřeba a pošlu potom tedy jenom to, co je

nezbytně nutné (a spotřeba deuteria by byla zanedbatelná i pro naprostého nováčka, natož pro hráče tvé nebo mojí

úrovně - pokud ty jsi takový king, tak to jistě sám nejlépe víš)

Zapáté jí pozdravuj sám - a myslím si, že je to pořád inteligentnější ACC než třeba Existing... Wink


S pozdravem a přáním výbušného výkendu
Darth Revan
Emperor aliance "United Nietzschean Prides" (UNP)

Existing napsal:

Jen taková malá poznámka:sám co sem kdy na všech vesmírech vůbec co hrál sem nikdy na nikoho bezdůvodně,ale ani za

účelem zisku nezaútočil,ale to vaše přiblblý štěstíčko na mě poslalo na 2 mé kolonie masový útok v týdnu,co sem

zrovna nemohl hrát ogame,na 2 koloniích mi zničilo všechny transportéry a celkem sebralo asi 200 000 surek,takže ty

mé útoky jsem posílal na ní jako odplatu s tím,že na ní budu útočit tak dlouho,než přijde o to,o co sem přišel já a

aby si uvědomila,že je blbost útočit na silnější hráče,kteří jí vůbec nic neudělali,takže akorát bráníš zbabělce,co

se schovává za kamarády.A mojí alianci z toho vynech,ti s tím nemají nic společného.A protože stejně končím,poslal

sem aspoň nějaké ty zbývající lodě,abych ti způsobil aspon nějaké ztráty,což se bohužel neuskutečnilo,protože si ji

bránil.Takže od nás včetně mě si nikdo s ničím nezačal,to to vaše štěstíčko si začlo a jestli je tak zbabělá se mi

postavit když si na mě vyskakuje a pak se schovává za kámoše,tak je to pěkná srabárna.Toť vše .Poroučim se.Existing

Darth Revan napsal:

Zdravím,
no, tak pokud se dobře pamatuju, tak "to přiblblé štěstíčko" ti ty letky zničilo spolu s mou maličkostí a to tak,

že já jsem vysílal bojové lodě, a ona transportéry...
Pokud jsi tedy takový silák a nikoho nenecháš, aby ti ničil lodě, tak proč neútočíš na toho, kdo ti je zničil (tedy

mě), ale útočíš na toho, kdo letěl S TRANSPORTÉRY jenom jako doprovod, aby si vzal surky?
Kdo je tu tedy potom zbabělec?

A to ani nemluvím o tom, že když týden nemohu být u Ogame, tak se zmrazím (pokud hraješ na tolika vesmírech, tak

bys to měl vědět)...
Stará známá věta říká: "No FS => no Fleet"...

A jestli jedno profarmení, které je vyprovokované tím, že prostě necháš na planetě dohromady půl milionu surovin a

transportéry bereš jako začátek krevní msty, tak jsi ubožák!
Prostě mě (když jsem tě vybral jako cíl výukového APP) vůbec nezajímalo kdo jsi, ale zajímalo mě kolik máš

surovin...
A opět se ptám - proč se vlastně nemstíš mě, kterýžto jsem za ten "akt agrese" odpovědný, ale mstíš se té, která se

ti nemůže bránit a jenom letěla jako doprovod APP?
Prostě my jsme si nic nezačali - jednou jsme tě probrali, když sis o to říkal...
To ty jsi začal útočit jako zběsilý na tu, která je v tom nevině, aby sis dokázal své ego...

Mrzí mě, že ses mě ozval AŽ POTOM, co jsem vyhlásil válku (i když jsme ti dříve psali)...
Možná bych jí tedy býval nevyhlašoval...
Ale válka je vyhlášena, a musíte se s tím poprat jak chcete - VČETNĚ TEBE...
Můžeš to ale vyřešit útěkem...
Potom bude stačit, aby se Stargate jenom omluvila a poslala požadované suroviny... :-)

O tom kdo je srab jsem mluvil podle mě už dostatečne - ONA to rozhodně není...
Srab jsi ty, protože když tě profarmí (protože si o to říkáš) dva hráči v APP a ty se začneš "mstít" tomu slabšímu

z nich, tak je to doopravdy srabácké...

Odpověděl jsem ti na vše...

S pozdravem
Darth Revan
Emperor aliance "United Nietzschean Prides" (UNP)

Existing napsal:

myslíš si,že snad ten útok s těmi destroyery nebyl na tebe?
Jo,a hrál sem na vesmírech 1,3 a 6,ted už jen na 5,protože ostatní jsem nestíhal.

Darth Revan napsal:

Zdravím,
heh, ten byl na mě...
...a taky jsi toho hodně získal...

Na rovinu ti ale říkám, že jsi měl ohromné štěstí, že FS na tu planetu přilétal až hodinu potom...
Kdybych měl letku, tak bys byl mrtvej...

To znám tyhle lidi - hrají milion vesmírů v zoufalé touze, že třeba teď se to povede a budu TOP...
Problém je, že závada je na vašem přijímači, takže nikde nebudeš TOP... :-D

Koukal jsem, že tě Stargate vykopla...
...no, to pro ní nic neznamená, pokud nesplní další dvě podmínky... :-)

A mám jenom jeden dotaz...
Kolik ti vůbec je? ;-)


S pozdravem
Darth Revan
Emperor aliance "United Nietzschean Prides" (UNP)

Existing napsal:

Za 1)Odešel jsem nakonec sám,za 2)kolik je tobě? a za 3)na ostatních vesmírech sem skončil,protože jsem nestíhal a všude jsem byl v top 100 kromě 1.Ale na vs 5 se do TOP dostat nechci,tenhle vesmír hraju pro zábavu a ne pro body,jako ty ostatní.No a klidně si na mě zaútočte,nejsem v žádné alianci,nemam nikde podporu,aspoň uvidim,kolik toho přežiju.Existing

Darth Revan napsal:

Zdravim,
omlouvám se za pozdní reakci (byl jsem zaneprázdněn)...

1) No tak to je ještě lepší... Dostat vlastní hloupostí do války svou alianci a potom zdrhnout a nechat jí nést následky... Chlape, ty jsi slizká krysa... :-D

2) Mě v srpnu bude 21 - a tobě?

3) No, tak tomu se mi ani tolik nechce věřit vzhledem k tomu, jak jednáš... Ale co já vím - třeba jsi jeden z těch TOP hráčů, co mají svoje ego nekonečně veliké...a co na to mnohdy doplatí....
No jenom se neboj - už se na tebe chystáme (jen doufám, že se dříve nesmažeš - to by bylo obzvláště zbabělé)... Very Happy


S pozdravem
Darth Revan
Emperor aliance "United Nietzschean Prides" (UNP)

Pokud bude tato komédie dále pokračovat, připíšu to sem... Wink
Návrat nahoru Goto down
 
EXISTING
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
UNP :: Zábavné PM ze hry-
Přejdi na: