UNP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
UNP

United Nietzschean Prides
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Stargate - 1.4.2008

Goto down 
AutorZpráva
Darth Revan
Emperor
Emperor
Darth Revan


Poeet p?íspivku : 94
Age : 36
Registration date : 14. 05. 08

Stargate - 1.4.2008 Empty
PříspěvekPředmět: Stargate - 1.4.2008   Stargate - 1.4.2008 EmptyFri May 30, 2008 1:48 pm

Tento dialog se stal v době, kdy SkS ukončilo spojenectví se Stargate a oni to trochu neunesli...
Pořád posílali SkS, UNP a DEMONUM nějaké návrhy na galaktické spojenectví...
A právě tento poslední návrh byl prvním velkým diplomatickým úspěchem našeho tehdy nového člena LegoCZ...
Celou tu dobu to tady schovávám ve svém archivu, abych se o to teď mohl s vámi podělit...
(bohužel přesný čas mám jenom u dvou zpráv, ale i tak bude snad k něčemu)

Tak se pobavte a zanechte komentář.... Wink

charon napsal:

(to Dadakovic, Darth Revan, FOD32)

Ahoj chtel bych se te na neco zeptat. :-) Dostal jsem napad co kdyby se spojily aliance SkS,UNP,demoni a vytvorily jednu silnou ali ktera by mela jeden dohodnuty nazev a mela zalozene vedeni jako v demokratickem sistemu 4 velitele 4 diplomati atd. to by se jeste dohodlo.
Muzu to jeste rozves pokud to chces nekomu predlozit ale hlavne bych chtel znat tvuj nazor.
Dekuji za pochopeni diplomat z alince Stargate

legoCz napsal:

Ahoj.Jako Diplomat Aliance UNP jsem dostal za úkol vyřešit spojenectví a následovné sloučení našich Aliancí(UNP,SkS,DEMONI).V současné době plánujeme velkou akci pod názvem "Kulatý Stůl" která by měla prověřit naše operativní a bojové možnosti, spolu se vzájemnou koordinací.Tímto hledáme Alianci která by byla ochotna do toho jít s námi a nechala ze sebe udělat cvičný cíl.V případě úspěšného vyfarmení všech členů a zrecyklování letek budem uvažovat o její přijetí do nové Aliance která vznikne sloučením těchto a to "Rytíři Krále Artuše" -.R.K.A.-

s pozdravem legoCz
Diplomat Aliance UNP

charon (04-01 21:50:17) napsal:

"Rytíři Krále Artuše" -.R.K.A Ten nazev se mi libi i ta uvaha o tom slouceni ale mam par dotazu:
1) Vy na nas budete utoci a plenit nase planety aby jste se zdokonalili a co s toho budeme mit my??
2) Dejme tomu ze na to pristoupime jak dlouho se hodlate cvicit na nas
3) A co kds provedete tu vasi akci a zjistite ze jste koordinovana aliance a co ti co se pridaji myslim tim nas to potom taky budeme hledat nejakou ali jako cviciste
Dekuji za odpoved

legoCz napsal:

Ahoj.předchozí zpráva byla obětí Aprílu Smile.V současné době neuvažujeme o přijetí další Aliance do spojeneckého ani jiného stavu s výjimkou válečného a to byste asi nechtěli.

s pozdravem legoCz
Diplomat Aliance UNP

charon (04-01 22:20:25) napsal:

Tak to jsi me dostal no a docela se ti to povedlo i kdyz je to dobra myslenka kterou jsi mi otevrel oci moc ti dekuji a doufam ze nekdy temi spojenci budem a ne nepratele do te doby zdar a silu tobe

s pozdravem diplomat z aliance Stargate
Návrat nahoru Goto down
 
Stargate - 1.4.2008
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
UNP :: Zábavné PM ze hry-
Přejdi na: