UNP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
UNP

United Nietzschean Prides
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 NEJLEPSI dialog - s hracem suchos

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Caleb
Adviser of Emperor
Adviser of Emperor



Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 16. 05. 08

NEJLEPSI dialog - s hracem suchos Empty
PříspěvekPředmět: NEJLEPSI dialog - s hracem suchos   NEJLEPSI dialog - s hracem suchos EmptyMon Jun 02, 2008 2:28 pm

Stal se obeti meho nocniho utoku, zas tolik jsem mu toho neznicil. Nicmene rano mi od nej prislo:

on napsal:
koukam za jsi curacek srbackej porat co bukvice skurvena zakomplexovana jsi si vyhulit pero kokot skurvenej


tak jsem s nim trochu pokecal:



ja napsal:
v nasi alianci mame takovou soutez - kdo dostane nejstupidnejsi zpravu od nakyho zakomplexovanyho chudacka. Zda se, ze tvoje zprava mi to vyhraje. Takze diky...


on napsal:
zakomplexovanyho pravis no kdyz tpicus jako ty porat otravuje slabsi hrace tak se nediv vetsi bukvici jsem nevidel ale co trapacci tu budou tak se jdi vyhulit



ja napsal:
Dobry, staci - pro dnesek uz jsi me pobavil dost..... nech si nejake "inteligentni" poznamky na jindy.... :-)



on napsal:
pro tebe urcite ne nema to cenu ti psat normalni zpravy pac nechapes podstatu veci ono utocit na slabsi je vzicky lepsi pro srabaky




ja napsal:
Ty evidentne zcela nechapes princip ogame.... Me je jedno jestli utocim na nekoho slabsiho ci silnejsiho, me jde pouze o ukoristene suroviny... a o tom cela ogame je....
Jinak podle tve logiky by nesmel nejsilnejsi hrac utocit na kohokoliv, je to tak?



on napsal:
zkuz nekoho silnejsiho nebo se bojis ze te porazi?to rovnou muzes utocit na novacky a krast jako to delas



ja napsal:
Kdyz holt neumis udelat fleetsave, musis pocitat s tim, ze te nekdo vyfarmi..... Takhle to bylo a bude vzdycky.... A je jedno jestli jses v prvni desitce ve statistikach, nebo tam kde jsi ted ty ...




Pak uz nenapsal, druhy den jsem ho znovu vyfarmil (mel tam toho uz min, ale stale se evidentne fleetsave nenaucil), ale bohuzel nijak nereagoval....
Návrat nahoru Goto down
APs7x
Hardened Warrior
Hardened Warrior
APs7x


Poeet p?íspivku : 17
Age : 43
Registration date : 18. 05. 08

NEJLEPSI dialog - s hracem suchos Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEJLEPSI dialog - s hracem suchos   NEJLEPSI dialog - s hracem suchos EmptyMon Jun 02, 2008 2:44 pm

tak tohle se nekomu jen tak lehce nepodari prekonat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Revan
Emperor
Emperor
Darth Revan


Poeet p?íspivku : 94
Age : 36
Registration date : 14. 05. 08

NEJLEPSI dialog - s hracem suchos Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEJLEPSI dialog - s hracem suchos   NEJLEPSI dialog - s hracem suchos EmptyMon Jun 02, 2008 3:12 pm

Souhlas!
Obavam se, ze jsi cenu pro nejlepsi citaci asi vyhral... Very Happy
lol!
Návrat nahoru Goto down
smartzombie
Veteran
Veteran
smartzombie


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 21. 05. 08

NEJLEPSI dialog - s hracem suchos Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEJLEPSI dialog - s hracem suchos   NEJLEPSI dialog - s hracem suchos EmptyTue Jun 03, 2008 12:03 am

dobra lopata lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NEJLEPSI dialog - s hracem suchos Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEJLEPSI dialog - s hracem suchos   NEJLEPSI dialog - s hracem suchos Empty

Návrat nahoru Goto down
 
NEJLEPSI dialog - s hracem suchos
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
UNP :: Zábavné PM ze hry-
Přejdi na: